časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo
tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

Eaton Tour letos proběhne formou webcastů

4. 9. 2020 | Eaton Elektrotechnika s.r.o. | www.eatonelektrotechnika.cz

Tradiční cyklus přednášek, který se letos odehraje ve zcela nové online podobě, začíná již 8. září 2020.

Letošní Eaton On-line Tour proběhne netradičně formou webcastů na www.elektrika.cz. Interaktivní odborně-technická školení jsou určená pro konstruktéry, projektanty a elektrikáře, kteří se v jejich v rámci dozvědí novinky od společnosti Eaton. Kromě teorie a zajímavých témat budou součástí školení také praktická řešení a ukázky vedené zkušenými lektory.

Informační Tour je veřejné a přednášky je možné sledovat z pohodlí kanceláře nebo domova. Odborníci v rámci interaktivních webcastů představí Eaton novinky, připomenou problematiku aktuálních změn v normách a legislativě, zaměří se detailněji na to, jak vše funguje v praxi a v neposlední řadě budou odpovídat na dotazy účastníků. Mezi tématy se objeví například chytrá elektroinstalace se systémem xComfort, návrh a ověřování rozvaděčů nízkého napětí, aplikace s easyE4, nouzové osvětlení, dimenzování nn sítí snadno a rychle se softwarem Pavouk, záložní ochrana jističů nebo vn rozvaděče bez plynu SF6.

Není potřeba se registrovat, stačí se v daný čas připojit na www.elektrika.cz. Školení jsou zcela zdarma a od 8. září budou probíhat každé úterý od 13:00. Po skončení webcastu budou k dispozici veškeré odborné materiály.

Hlavní témata Eaton On-line Tour 2020:

  • 8. 9. Chytrá elektroinstalace xComfort snadno ve 3 krocích.
  • 15. 9. Návrh a ověřování rozváděčů nízkého napětí. S programem E-Config je to rutina.
  • 22. 9. Aplikace s easyE4 - malý, ale šikovný (kontrolér). 
  • 29. 9. Nouzové osvětlení podle ČSN EN 1838 v praxi.
  • 6. 10. Frekvenční startér vs. frekvenční měnič - řízení pohonu snadno a levně.
  • 13. 10. Program Pavouk - dimenzování nn sítí snadno a rychle.
  • 20. 10. Program Pavouk pro výrobce rozváděčů.
  • 27. 10. Jak na "velké" výkonové rozváděče.
  • 3. 11. Eaton - lídr ve vn rozváděčích bez plynu SF6, rozšiřuje portfolio o distribuční transformátory.
  • 10. 11. Selektivita a záložní ochrana jističů.

Více informací o Eaton On-line Tour naleznete zde.


Společnost Eaton organizuje v průběhu roku mnoho přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších. „Praktická školení pro odborníky považujeme za velmi důležitá, protože to je nejlepší způsob, jak ukázat kvalitu řešení, která naše společnost nabízí a také umožnit účastníkům, aby si je sami vyzkoušeli. Vzhledem k současné situaci jsme školení přesunuli do online světa, i tak ale účastníkům poskytnou potřebnou interaktivitu a obsah a věříme, že všichni účastníci budou s touto novou formou školení spokojeni,“ řekl říká Ľuboš Reviľák, ředitel oddělení servisu, produktové podpory a marketingu pro Českou a Slovenskou republiku a Slovensko ve společnosti Eaton.

Tiskové materiály Eaton Elektrotechnika


 

O společnosti

Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytujeme udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Naše tržby v roce 2019 dosáhly 21,4 miliardy amerických dolarů. Naše výrobky dodáváme zákazníkům ve více než 175 zemích. Máme přibližně 95 000 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.eaton.com

Chcete-li být informováni o posledních novinkách, můžete nás sledovat i na Twitteru (@ETN_EMEA) nebo na LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenářské dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komárovská 2406, 193 00 Praha 9, Česká republika. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com

EMC v instalaci

Vloženo: 30. 11. 2021