časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo
tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

ElA pořádá konference Digitální transformace a Annual Partner ElA blockchain meeting

25. 10. 2021 | Elektrotechnická asociace České republiky | www.electroindustry.cz

Elektrotechnická asociace ČR vás srdečně zve na konference DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE a ANNUAL PARTNER ELA BLOCKCHAIN MEETING, které pořádá na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Digitální transformace
09. 11. 2021 od 10 h (cca do 12 h). Pavilon P, sál P4

Koronavirová krize nejen urychlila probíhající digitalizaci ve firmách, ale zejména ukázala nutnost tohoto procesu pro další holé přežití firem ve střednědobém horizontu. Na semináři Digitální transformace se dozvíte o trendech v digitální transformaci, o práci s daty a informacemi a také to, že digitální transformace je nutná zejména pro malé firmy. Konferenci "Digitální transformace" pořádáme ve spolurpáci s členskou společností AI check, s.r.o. Konferencí vás provede pan JIří Holoubek, prezident Elektrotechnické asociace České republiky.
Více infromací ZDE.

Annual Partner ElA blockchain meeting
09. 11. 2021 od 14 h (cca do 17 h). Pavilon P, sál P4

Dne 9. 11. 2021 se na Mezinárdním strojírenském veletrhu bude konat výroční konference k průmyslovému blockchainu úspěšně fungujícímu v ČR (a nejen tam). Přijďte se dozvědět, co blockchain je, jak ho používat a jaké možnosti skýtá. Na setkání se dozvíte praktické zkušenosti z výstavby a provozování systému. Také zjistíte, jak snadné je se zapojit. Konferencí vás provede pan Otto Havle, předseda představenstva ELA Blockchain services a.s. 
Více infromací ZDE.

Účast na konferencích je zdarma, podmíněna registrací. 
Po registraci obdržíte do emailu kód pro volnou vstupenku na veletrh.