Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

Číslo 6/2021 vyšlo tiskem
29. 11. 2021. V elektronické verzi na webu ihned.

Aktuality
Poslední zasedání redakční rady časopisu Světlo?
Ing. Jiří Novotný šéfredaktorem časopisu Světlo od jeho založení

Z odborného tisku
Nový datový formát pro popis svítidel

Pracujte chytřeji a rychleji s novými sadami Go Wireless společnosti Eaton

9. 7. 2020 | Eaton Elektrotechnika s.r.o. | www.eatonelektrotechnika.cz

Naprogramované sady Go Wireless společnosti Eaton usnadňují instalaci ovládacích prvků pro osvětlení, stmívání, ventilačních jednotek včetně regulace vytápění. Lze tak ušetřit čas a stihnout více zakázek.

Časově náročné. Omezující. Prašné. Tato slova jsou obvykle spojená s instalací vypínačů v domácnostech. Ale ať už instalujete vypínače do novostavby nebo jen potřebujete změnit pozici vypínačů či přidat další v již hotové stavbě, existuje pohodlnější řešení, které může změnit způsob vaší práce. Sady Go Wireless vyvinuté přední světovou společností Eaton, jsou přizpůsobeny nejčastěji používaným aplikacím, jejichž řešení je díky nim rychlé, spolehlivé a bez použití kabeláže ke každému vypínači.

Bezdrátové sady Go Wireless nabízejí řešení jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. U novostaveb elektroinstalaci připravíte dle původního projektu, a protože pro ovládání jsou použita bezdrátová tlačítka či termostaty, může si zákazník zvolit finální rozmístění ovládacích prvků klidně až po rozmístění nábytku. Sady jsou vhodné i pro modernizace a rekonstrukce a při změnách propozice nábytku. Namísto sekání zdí a natahování trubek, pokládání kabelů a posouvání instalačních krabic pouze instalujete bezdrátové sady Go Wireless a bezdrátová tlačítka umístíte dle přání zákazníka. Díky životností baterií více než 10 let a spolehlivé obousměrné potvrzované bezdrátové komunikaci získá zákazník to nejlepší. 

Každá sada obsahuje předem aktor a naprogramované bezdrátové tlačítko, které umožňuje umístit ovládací prvky tam, kde jsou potřeba, i na sklo. Jsou kompatibilní s vybranými rámečky rozměru 55 mm od předních výrobců elektroinstalačního příslušenství, takže je lze snadno přizpůsobit požadavkům vašeho zákazníka. Mezi výhody řešení Go Wireless patří dlouhá životnost baterie, obvykle až 10 let, a vysoce spolehlivá obousměrná bezdrátová technologie. Instalace vypínačů navíc vytvoří novou inteligentní vrstvu, kterou mohou zákazníci kdykoli aktivovat, což jim umožní snadno přejít na chytrou domácnost – například přidáním dalších vypínačů, centrálního vypínače, časovače nebo simulaci přítomnosti.

Sady Go Wireless společnosti Eaton využívá naše rozsáhlé znalosti v oboru, díky čemuž pokrývá nejčastější aplikace: 

  • RF Spínací sada CPAD-00/212 (193727)
  • RF Stmívací sada CPAD-00/213 (193728)
  • RF Roletová sada CPAD-00/214 (193729)
  • RF Ventilační sada CPAD-00/216 (193731)
  • RF Spínací sada modernizace s binárním vstupem CPAD-00/215 (193730)
  • RF Spínací sada s pohybovým senzorem CPAD-00/230 (300920) - Wireless Motion – Switch

Sady Go Wireless společnosti Eaton jsou jednoduché, spolehlivé a efektivní za atraktivní cenu. Slouží také jako skvělý vstup do chytré domácnosti pro vaše zákazníky, čímž vám poskytují neocenitelnou příležitost k rozšíření vašich aktivit. Instalaci je později možné kdykoliv rozšiřovat podle potřeb zákazníků. Během pár minut můžete přidávat centrální vypínače pro ovládání skupin osvětlení nebo žaluzií, navýšit počet vypínačů a zahrnout nové místnosti.

Základní sadu můžete navíc doplnit o bezdrátovou jednotkou xComfort Bridge, která umožní spínání osvětlení a zásuvek ze Smartphonu. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Ale proč skončit zde? Společnost Eaton vám také pomůže vylepšit a rozšířit dodatečnou funkcionalitou, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci. Stačí přidat chytrou jednotku Smart Manager do systému, díky čemuž svým zákazníkům poskytnete flexibilitu a klid, po kterém touží – ať už jsou doma nebo na cestách.

Jak vybrat bezdrátové sady Eaton Go Wireless? Použijte naši pomůcku, kterou si můžete stáhnout na stránkách. Zjistíte, jak vám mohou tři jednoduché kroky poskytnout příležitost k dalším zakázkám. Tato pomůcka pro výběr vám pomůže nalézt správné řešení pro vaše zákazníky: https://www.eaton.com/cz/cs-cz/markets/residential/safe-smart-energy-efficient-homes/go-wireless/selection-guide.html

Chcete-li se dozvědět více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton, navštivte: www.eaton.com/cz/gowireless a www.xcomfort.cz

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznickou podporu: +420 267 990 440.

EMC v instalaci

Vloženo: 30. 11. 2021