Aktuální vydání

Číslo 7/2021 vyšlo tiskem 30. 6. 2021. V elektronické verzi na webu 30. 7. 2021. 

Téma: Kabely, vodiče a kabelová technika; Nářadí, nástroje a zařízení pro práci s kabely

Technická informace o výrobku
Nová generace přepěťových ochran CITEL s integrovaným předjištěním – DACF25S
Opakovaně použitelné čisticí utěrky pro průmysl, řemesla a dokonalou čistotu

Číslo 3/2021 vyšlo tiskem
18. 6. 2021. V elektronické verzi na webu 19. 7. 2021.

Osvětlení interiérů
Osvětlení nového ateliéru Ronyho Plesla
Realizace osvětlení INGE aneb dobrých zpráv není nikdy dost

Měření a výpočty
Měřič UV záření VOLTCRAFT UV-500

Komplexní servis budov pro energetiku BETONBAU

24. 11. 2020 | BETONBAU, s. r. o. | www.betonbau.cz

Výrobková řada technických budov z produkce společnosti BETONBAU, s. r. o., zahrnuje pochozí betonové objekty a prostorové buňky, kompaktní trafostanice, zapuštěné a podzemní stanice a vybavení těchto stanic.

Výrobková řada technických budov z produkce společnosti BETONBAU, s. r. o., zahrnuje pochozí betonové objekty a prostorové buňky, kompaktní trafostanice, zapuštěné a podzemní stanice a vybavení těchto stanic. Společnost pro své zákazníky zavádí novou službu – Provozní a pozáruční servis. Vlastní servisní tým je složený ze zkušených techniků, kteří využívají po desítky let budovaný know-how značky BETONBAU. Služba se zaměřuje na údržbu, sanaci a modernizaci stávajících objektů BETONBAU, včetně inovace a výměny instalované technologie. Typický servisní projekt vychází z kontroly a posouzení stavu objektu. Odborný tým poskytne konzultace, zpracuje posudek a navrhne postup údržby, renovace nebo modernizace. Podle potřeby provede výpočet větracích průřezů, vytvoří dokumentaci a výrobní výkresy.

Společnost BETONBAU potom zajistí další kroky podle potřeb příslušného projektu. Bývá to např. doprava rozměrných objektů, přestavba a modernizace stanic, sanace a opravy včetně renovace dveří a větracích prvků, čištění vnitřních prostor stanic, demontáž a likvidace staré stanice. Součástí komplexního servisu jsou také plánované inspekce a údržbové práce, stejně jako pravidelné revize elektrických zařízení stanice. V případě nehody (po požáru, nárazu nebo výbuchu) technici z BETONBAU udělají kontrolu a zajistí nezbytné servisní úkony. Servis a služby společnosti BETONBAU jsou založeny na udržení maximální míry bezpečnosti a spolehlivosti realizovaných objektů.


BETONBAU, s. r. o., Průmyslová 698/5a, 108 00 Praha 10,
tel.: +420 281 034 111, e-mail: miroslav.moravek@betonbau.com, www.betonbau.cz