Aktuální vydání

Číslo 7/2021 vyšlo tiskem 30. 6. 2021. V elektronické verzi na webu 30. 7. 2021. 

Téma: Kabely, vodiče a kabelová technika; Nářadí, nástroje a zařízení pro práci s kabely

Technická informace o výrobku
Nová generace přepěťových ochran CITEL s integrovaným předjištěním – DACF25S
Opakovaně použitelné čisticí utěrky pro průmysl, řemesla a dokonalou čistotu

Číslo 3/2021 vyšlo tiskem
18. 6. 2021. V elektronické verzi na webu 19. 7. 2021.

Osvětlení interiérů
Osvětlení nového ateliéru Ronyho Plesla
Realizace osvětlení INGE aneb dobrých zpráv není nikdy dost

Měření a výpočty
Měřič UV záření VOLTCRAFT UV-500

HENNLICH představil on-line 168 novinek igus®

4. 7. 2021 | HENNLICH s.r.o. | www.hennlich.cz

V pořadí již druhý virtuální veletrh uspořádala strojírenská společnost HENNLICH. Společně s firmou igus® představila 17. června na 168 produktových novinek ze světa chytrých plastů. Odborníci firmy HENNLICH představili novinky on-line přímo ze stánku firmy igus postaveného v Kolíně nad Rýnem.

V pořadí již druhý virtuální veletrh uspořádala strojírenská společnost HENNLICH. Společně s firmou igus® představila 17. června na 168 produktových novinek ze světa chytrých plastů. Odborníci firmy HENNLICH představili novinky on-line přímo ze stánku firmy igus postaveného vKolíně nad Rýnem.

HENNLICH představil on-line 168 novinek igus®

Novinky firmy představily z oblasti energetických řetězů i kluzných pouzder, tedy obou hlavních výrobních programů firmy igus. „Mezi představovanými novinkami energetických řetězů byly například nový kabelový naviják bez sběrných kroužků e-spool® flex mini 2.0 nebo teleskopický triflex® TRX. Představen byl také rolnový řetěz P4HD.56R nebo nová řada kabelů MTW pro e-chain®,“ vyjmenovává produktový manažer pro energetické řetězy z firmy HENNLICH Jan Švarc.

Z oblasti kluzných pouzder to byly například ozubená kola iglidur®, kolejnice drylin® W WS-16-120 nebo celoplastové „low cost“ vozíky drylin® W a otočné stoly PRT-04.

„Bylo toho ale samozřejmě mnohem více. Celkový počet novinek firmy igus dosahuje 168, z čehož se nám podařilo detailně představit jen část,“ říká produktový manažer pro kluzná pouzdra a chytré plasty ve firmě HENNLICH Tomáš Vlk, který byl jedním ze dvou průvodců veletrhem.

Na záznam z letošního ročníku se můžete podívat na našem YouTube kanále https://www.youtube.com/watch?v=xIMnJyp81Bs.

Virtuální veletrh se uskutečnil v reálném stánku na ploše 400 metrů čtverečních, kde firma igus, kterou HENNLICH v Česku výhradně zastupuje, představila 168 novinek z oblasti chytrých plastů, energetických řetězů, robotiky a flexibilních kabelů.