časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 4-5/2021 vyšlo tiskem
17. 9. 2021. V elektronické verzi na webu 17. 9. 2021.

Světelnětechnická zařízení
Rekonstrukce osvětlení podchodu a nástupišť vlakového nádraží Ústí nad Orlicí

Veřejné osvětlení
Osvětlení parku u Biskupství ostravsko-opavského v Ostravě
Venkovní osvětlovací soustavy a rušivé světlo
Generel verejného osvetlenia 9. časť
Environmentálne hľadiská

FOR INTERIOR 2020: Inspirace pro bydlení a trendy světa nábytku a interiérů

ABF, a.s. | www.abf.cz

Od 1. do 4. října 2020 se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA bude konat důležitá podzimní událost v oblasti interiérů, veletrh FOR INTERIOR. Své novinky zde představí výrobci, designéři a ostatní profesionálové ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Na jednom místě bude k vidění nejen poctivé české řemeslo prezentované českými výrobci, ale i nové kolekce silných zahraničních značek. Představí se zde také vítězné exponáty soutěže Nábytek roku 2020 a již tradičně bude jedna hala věnována Zóně spánku, zaměřené na kvalitní a příjemné snění.

Více inspirace než kdykoliv předtím!

Ve vstupní hale bude připravena unikátní a hlavně inspirativní expozice pěti interiérů – od kuchyně přes obývací pokoj až po předsíň, kde si bude možné vyzkoušet různá nábytková řešení a inspirovat se při výběru barev a dekorů pro nábytek, podlahy, obklady i výmalbu. Na místě se budou moci zájemci poradit se specialisty zastupujícími zde prezentované produkty. Tento projekt připravil pro návštěvníky veletrhu tým českých designérek pod vedením Ing. Ivy Bastlové, DiS.

Návštěvníci se mohou těšit také na velkou soutěž Kolo štěstí, ve které se bude rozdávat více než 100 cen každý den. Kromě toho mohou vyhrát i v soutěži s TV Bydlení, a to koupelnu v hodnotě 100 000 korun.

Letňanský areál je plně připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů. V současnosti se proměnil v zónu s maximální bezpečností.

Více o veletrhu na: www.forinterior.cz