časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo
tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

Virtuální veletrh EPLAN

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o. | www.eplan.cz

Vše se odehraje naživo dne 15. září 2020

Minulý rok přivítala společnost EPLAN, dodavatel softwarového řešení, na svém mezinárodním virtuálním veletrhu okolo 1 400 účastníků ze 73 zemí. Působivá čísla – a to ještě předtím, než se virtuální formáty staly téměř všeobecným standardem. Pořadatelé předpokládají, že letos zájem o inovativní diskuse managementu, prakticky zaměřené webináře a rozhovory s konzultanty a obchodníky ještě více vzroste. Dne 15. září 2020 bude společnost EPLAN na svém virtuálním veletrhu online ve všech časových pásmech. Na veletrhu se bude prezentovat množství národních zastoupení formou národních stánků, kde budou webináře a obsah k dispozici v daném jazyce. Firma tedy zve všechny čtenáře k návštěvě stánku EPLAN Česká republika a Slovensko. Po celou dobu konání veletrhu se budou na účast těšit obchodníci a konzultanti z České republiky a Slovenska.

Eplan virtuální veletrh 2020
Obr. 1. Upoutávka na virtuální veletrh, který proběhne 15. září 2020

Letošní Virtuální veletrh EPLAN má připravených šestnáct hodin programu. Celosvětový „odborný veletrh na internetu“ se uskuteční již popáté, přičemž počet jeho návštěvníků z celého světa neustále roste. Přenosy, prezentace a chaty budou živě od 6 do 22 hod. (CEST). Koncept Virtuálního veletrhu EPLAN se dále rozvíjí a tříbí: firma začlenila množství národních stánků, v nichž budou živě komunikovat i další regionální týmy – např. z Anglie, Francie, Česka nebo Slovenska.

Živé ukázky poskytnou uživatelům podrobný pohled na software a odborníci firmy EPLAN jim doporučí aktuální novinky pro každodenní projektování – např. pro digitalizaci předběžného plánování s EPLAN Preplanning nebo pro využití digitálních dvojčat u strojů a zařízení pro výrobu a zapojování kabelů. Konzultanti společnosti EPLAN budou sdílet své znalosti s návštěvníky v tutoriálech a webinářích. K nejatraktivnějším částem veletrhu budou patřit prakticky orientované přednášky zákazníků EPLAN, a sice firem Magtronics z Japonska, Systems Engineering z Dánska a A & E Engineering z USA. Zájemci zde získají velmi podrobný přehled o nejlepších specifických postupech používaných v inženýrské praxi.

Diskuse se členy vedení společnosti – Leadership Talks

Konzistentní orientace veletrhu na praxi se nově zaměří i na úroveň vyššího managementu: v průběhu nového formátu rozhovorů Leadership Talks s generálním ředitelem a členy vedení EPLAN budou na pořadu strategické otázky:
– kontinuita a kvalita dat jako rozhodující faktor úspěchu,
– zvyšování produktivity prostřednictvím služeb,
– integrace hodnotového řetězce pro návrh rozváděčů a řídicích systémů.


Obr. 2. Vizualizace virtuálního stánku České republiky a Slovenska Od 9:00 hod. proběhne webinář v češtině „Mějte své projekty pod kontrolou“

Na zajímavou směs témat se mohou těšit i účastníci z řad středního managementu. Náměty mnoha živých prezentací budou: integrovaná konfigurace pro automatizovanou inženýrskou práci, cloudová řešení v ekosystému průmyslové automatizace nebo implementace kompletní digitalizace.

Živé ukázky poskytnou uživatelům detailní přehled o softwaru. Odborníci firmy EPLAN doporučí účastníkům nejnovější trendy pro každodenní inženýrskou práci.

Na virtuální veletrh se mohou všichni zájemci přihlásit bezplatně na stránce: www.eplan-software.com/virtual-fair