časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo
tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

Veletrh ELECTRON 2011 – nová energie elektrotechniky v Praze

|

ABF, a. s.
 
V plném proudu jsou přípravy prvního ročníku veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky – ELECTRON, který proběhne 12. až 15. 4. 2011 v PVA Letňany. Odborná veřejnost se bude moci seznámit s novinkami z oblasti elektroinstalační techniky, elektronických prvků a systémů, telekomunikační a radiokomunikační techniky, automatizační, regulační, zabezpečovací techniky a mnoha dalších. Veletrh bude podpořen odborným doprovodným programem na aktuální témata. Pořadatelé připravili pro zájemce opravdu výhodné podmínky a účast na veletrhu je tedy dostupnější i firmám, pro které výstavnictví v minulosti nebylo obvyklou v podobě prezentace. Zájemci se mohou na veletrh přihlásit do 31. 1. 2011.
 
V současné době je společnost ABF, a. s., jediným provozovatelem PVA Letňany. V areálu je připraveno 22 000 m2 krytých výstavních a konferenčních ploch a již proběhlo mnoho úprav. Jde především o úpravu přednáškových sálů, kompletní renovace obchodního oddělení, informací nebo venkovní zámkové dlažby. Plánované jsou rekonstrukce sociálních zařízení a gastronomického zázemí. Na jarní sezonu plánuje organizátor nahradit odstraněné haly novými pevnými halami s lepšími
technickými parametry, které nabídnou vystavovatelům co možná nejvyšší standard.
 
Záštitu nad veletrhem převzaly významné instituce, jako např. České vysoké učení technické v Praze, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu či předsedkyně poslanecké sněmovny – paní Miroslava Němcová. Odbornými garanty veletrhu se stali Vysoké učení technické v Brně, Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Elektrotechnický svaz český,
Česká fotovoltaická asociace a Česká asociace telekomunikací.
 

Aktuální stav příprav

 
K 24. listopadu 2010 je na veletrh přihlášeno 212 vystavovatelů na ploše 7 510 m2. Zájemci mají možnost přihlásit se do 31. ledna 2011, a to stále za velmi výhodných cenových podmínek 2 700 až 3 000 Kč/m2. I nadále je pro vystavující firmy připraveno mnoho výhod – libovolný počet voucherů zdarma, neúčtování příplatku za hlavní koridor (při ploše 50 m2 a více) nebo za patrovou expozici.
 
Na veletrhu se představí přední zástupci jednotlivých oborů, jako jsou např. ABB, allkabel, AutoCont Control Systems, Axima, Betonbau, ČEZ, DCK Holoubkov Bohemia, EEIKA Brno, Elpro-Energo, Fronius, GHV Trading, Hennlich Industrietechnik, Hensel, IBG Praha, Lapp Kabel, Pražská energetika, Road Energy, Rower Ups, Saft Ferak, Silektro, SMA Czech Republic, Soleg, Dëhn+Söhne GmbH, Eaton elektrotechnika, Eleman, Erocomm, Enika, Famatel, Hager Electro, Kopos Kolín, Niedax-Kleinhuis, Rittal Czech, Roxtec CZ, Saltek, Schmachtl CZ, Diametral, Distrelec Gesellschaft, Ermeg, GM Electronic, Infrasenzor, KBH Energy, Meder electronic CZ, Micro-Epsilon, Semic Trade, Starmans electronics, Stäubli Systems, SVK Elektronik, Telemeter Electronic, Tronic, Blue Panther, ConTek, Dinel, Empos, JSP, Orbit Merret, Trafag, Mikroklima, Microsys, Landis+Gyr, Pickering Interfaces, Scada Servis, SEA, Setron, SofCon, Teco, Tecon, Top Instruments atd.
 

Mediální podpora veletrhu

 
Návštěvnost veletrhu je podpořena silnou mediální kampaní zaměřenou na odborníky, která začala již počátkem června 2010 v odborných titulech a na internetových serverech. Tato kampaň bude před veletrhem rozšířena i na širokou veřejnost prostřednictvím billboardů, rádií, deníků, magazínů apod.
 

Doprovodný program veletrhu

 
Pečlivě je samozřejmě připravován i doprovodný program, ve kterém si vystavující společnosti, odborná i široká veřejnost vybere z bohaté nabídky. Zájemci si budou moci vybrat z aktuálních témat z oblasti energetiky, legislativy v elektrotechnice, úspory energie, alternativních zdrojů energie nebo podpory podnikání. Veškerý doprovodný program je připravován ve spolupráci s odborníky na danou tematiku.
 
Jednou z připravovaných soutěží je Grand Prix Electron 2011. Do této soutěže může jakýkoliv vystavovatel přihlásit svůj výrobek, který bude následně hodnotit odborná porota. Vyhlášení vítězů proběhne na galavečeru vystavovatelů pořádaném při příležitosti konání veletrhu. Další soutěží pro vystavovatele je Top Expo Electron 2011 – soutěž o nejzdařilejší expozici veletrhu.
 
Finální podoba doprovodného programu bude včas zveřejněna na webových stránkách veletrhu (http://www.electroncz.cz).
 
Další informace na:
tel.: 225 291 136