časopis z vydavatelství
FCC PUBLIC

Aktuální vydání

Číslo 12/2021 vyšlo
tiskem 1. 12. 2021. V elektronické verzi na webu ihned. 

Téma: Měření, zkoušení, péče o jakost

Trh, obchod, podnikání
Na co si dát pozor při změně dodavatele energie?

Publikace nakladatelství BEN – technická literatura

|

Vstřikování plastů

 
autor: Zeman Lubomír
rozsah: 248 stran B5
vydáno: září 2009
běžná cena: 350 Kč včetně DPH (v e-shopu 299 Kč)
 
Publikace je věnována především zá­kladním předpokladům pro vstřiková­ní výstřiků z termoplastů s definovaný­mi vlastnostmi (seřizování a optimaliza­ce). V knize jsou uvedeny základní údaje pro vstřikování jednotlivých druhů termo­plastů – polyolefiny, styrenové polymery, PMMA, PA, PC, POM, lineární polyeste­ry (PBT, PET), LCP, velmi teplotně a che­micky odolné termoplasty, termoplasty s dlouhými skleněnými vlákny, TPE aj.
 

Zateplování komplet

autor: (1) Machatka M., Šála J., (2) Ladener Heinz, (3) Šubrt Roman
rozsah: sada tří knih
vydáno: srpen 2009
běžná cena: 499 Kč včetně
DPH (v e-shopu 499 Kč)
 
V knize Zateplování v praxi (1) jsou po­psány řemeslné zásady pro kontaktní zatep­lovací systémy.
 
Kniha Jak pořídit ze staré stavby níz­koenergetický dům (2) se zabývá zvláštní­mi podmínkami energeticko-technické sa­nace budov.
 
Příručka Tepelné izolace v otázkách a odpovědích (3) se zabývá problematikou tepelných izolací v podobě otázek a odpovědí.
 
 

Blender – naučte se 3D grafiku

autor: Pokorný Pavel
rozsah: 248 stran B5
vydáno: srpen 2009
běžná cena: 350 Kč včetně DPH (v e-shopu 312 Kč)
 

Program Blender umožňuje modelovat jednotlivé objekty i sestavovat rozsáhlé scé­ny. A to vše dokáže vyrenderovat do jednoho z mnoha druhů bitmapových obrázků. Blen­der toho nabízí ale mnohem více, podporu­je mj. i tvorbu animací a disponuje mnohý­mi animačními nástroji. Výstupem tvorby tak může být i velmi složitá animace. Tato kni­ha je určena začínajícím a středně pokroči­lým uživatelům.