Číslo 3/2014 vyšlo v tištěné podobě 13. 3. 2014. K dispozici k prolistování je také na internetu.

Veletrh Amper 2014
Amper 2014 ve třech halách brněnského výstaviště
Co uvidíte na veletrhu Amper 2014

Komunikační systémy
Průmyslový Ethernet jako jednotná komunikační síť pro automatizované výrobní provozy

Automatizace v budovách
Bezpečnostní řízení v automatizaci budov

Komponenty
Bezpečnostní systémy pro malé stroje s unikátně kódovanými transpondéry


www.odbornecasopisy.cz « zpět

Společnost RS Components získala dvě ocenění Elektra 2011

Společnost RS Components (RS), obchodní značka společnosti Electrocomponents plc a distributor elektroniky a výrobků pro údržbu, zvítězila hned ve dvou kategoriích cen evropského elektronického průmyslu Elektra 2011. Během galavečera pořádaného 15. prosince 2011 v hotelu Park Plaza v londýnské čtvrti Westminster Bridge byla společnost RS Components oceněna jako Distributor roku a také získala prestižní ocenění Společnost roku.
 
Udílení cen Elektra je významnou událostí v kalendáři elektronického průmyslu. Tato ocenění jsou výrazem uznání pro jednotlivce a organizace z celé Evropy a jejich cílem je propagace nejlepších praktik v inovaci, růstu prodejů a motivaci zaměstnanců. Společnost RS Components byla oceněna na základě rozhodnutí nezávislé poroty jako Distributor roku. Získala také ocenění Společnost roku, jehož nositel je vybírán z vítězů jednotlivých kategorií.
 
Porota rozhodla o ocenění společnosti RS Components v obou těchto kategoriích na základě vynikajících výsledků společnosti RS Components v inovacích sortimentu a na základě jejího podnikatelského úspěchu. Porotci vyzdvihli nejen způsob, jakým společnost RS Components transformovala svůj přístup k distributorskému trhu, kdy posílila svou internetovou prezentaci a dramaticky navýšila počty uvedení nových produktů, ale také její vliv na komunitu konstruktérů. Klíčem k tomuto výsledku bylo zprovoznění pokročilých návrhářských nástrojů a zdrojů, které byly všechny poskytnuty veřejnosti bezplatně. Zvláště návrhářský nástroj DesignSpark PCB společnosti RS Components je oceňovaný, plně integrovaný, výkonný a snadno ovladatelný balíček nástrojů pro návrh desek plošných spojů. Od svého uvolnění zaznamenal již přes 100 000 stažení.
 

Glenn Jarrett, vedoucí marketingu elektronických komponent společnosti RS Components, úspěch komentoval: „Jsme nesmírně poctěni udělením těchto dvou ocenění. Během uplynulého roku jsme posílili svou pozici světového dodavatele s multikanálovým konceptem distribuce přidáním desetitisíců nových produktů do naší nabídky. To spolu s našimi špičkovými bezplatnými návrhářskými nástroji a možnostmi eCommerce významně obohatilo vztahy s našimi zákazníky.“